:::] Forum NedeNse [:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::] Forum NedeNse [:::

Türkiye'nin ve Gençlerin Yeni Forum Platformu NedeNse 'ye Hoş Geldiniz.!!!.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapBilimselAraştırmaChat

Bir kaç Atatürk daha lazım ....

YazarMesaj
2de1
Forum NedeNse Admini
Forum NedeNse Admini
2de1

Erkek
Hangi İlden : adana
Huylarınız , Özellikleriniz : yakışıklı,zeki,çalışkan,komik :)))
Ruh Haliniz : ei
En Sevdiğiniz Renk : syh byz lacvrt
Forum NedeNse \'yi ne kadar seviyorsunuz? :
Bir kaç Atatürk daha lazım .... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bir kaç Atatürk daha lazım .... Right_bar_bleue

Foruma Nasıl Üye Oldunuz? : Adminim
Takımını Seç : Bir kaç Atatürk daha lazım .... Frmned11

Bir kaç Atatürk daha lazım .... Empty
MesajKonu: Bir kaç Atatürk daha lazım ....   Bir kaç Atatürk daha lazım .... Icon_minipostedPerş. Kas. 22, 2007 6:53 pm

ABD `nin eski savunma bakan yardımcılarından ve mevcut Amerikan yönetiminin savunma politikalarında en etkili isimlerinden biri olan Richard Perle , Türkiye `nin bölgesinde `birkaç Atatürk `e daha` ihtiyaç olduğunu söyledi. Perle , Avustralya `nın ABC kanalına verdiği demeçte, bir soru üzerine, 11 Eylül saldırıları sonrasında, Samuel Huntington `ın `medeniyetler çatışması` tezini değerlendirdi. Kısa süre öncesine kadar Pentagon `un savunma politikaları kurulunda görev yapan ve `karanlıklar prensi` olarak da bilinen Perle , henüz bir medeniyetler çatışmasının görülmediğini ve bunun hiç olmayacağını umduğunu söyledi. Perle , ``İslam ile ilgili deneyimlerimin büyük çoğunluğunu Türkiye ile yaşadım. Bir zamanlar Türk-Amerikan ikili grubunun Amerikalı temsilcisiydim. O zamandan bu yana da Türkiye ile ilgili kaldım. Burada laik ve demokratik bir Müslüman ülke var ve ortada hiçbir problem yok. Müslüman dünyasıyla çok iyi ilişkiler yaşamamamız için ortada hiçbir sebep göremiyorum . Elbette, kutsal savaş kavramını kabul edenlerle yapıcı bir ilişki kuramazsınız ` dedi. Sunucunun, `O zaman birkaç Atatürk `e daha ihtiyaçları var`` sözü üzerine Perle , ``Birkaç Atatürk çok daha iyi olurdu`` dedi. Dış Haberler Servisi

(tumgazeteler.com)
https://nedense.yoo7.com

Bir kaç Atatürk daha lazım ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi Hoca daha iyi ?