:::] Forum NedeNse [:::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::] Forum NedeNse [:::

Türkiye'nin ve Gençlerin Yeni Forum Platformu NedeNse 'ye Hoş Geldiniz.!!!.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapBilimselAraştırmaChat

hikayeler(kitap adı) kitap özeti

2 posters
YazarMesaj
jordan23
Forum NedeNse Admini
Forum NedeNse Admini
jordan23

Erkek
Ruh Haliniz : mutlu
En Sevdiğiniz Renk : siyah
Forum NedeNse \'yi ne kadar seviyorsunuz? :
hikayeler(kitap adı) kitap özeti Left_bar_bleue90 / 10090 / 100hikayeler(kitap adı) kitap özeti Right_bar_bleue

Foruma Nasıl Üye Oldunuz? : Adminim
Takımını Seç : hikayeler(kitap adı) kitap özeti Frmned12

hikayeler(kitap adı) kitap özeti Empty
MesajKonu: hikayeler(kitap adı) kitap özeti   hikayeler(kitap adı) kitap özeti Icon_minipostedSalı Şub. 05, 2008 11:16 pm

Bazı hikayeleri buraya koymak istedim inşallah beyenirsiniz hepsini kendim yazdım ödewimdi onn için Laughing

HIKAYELER

Memur’un Kibarı

İvan D. Bir akşam üstü tiyatro’da oyun izliyor.İvan bir anda kötü bir şekilde hapşırıyor.Bazen insan hapşırabilir.İvan’da o şekilde hapşırdı.Mendilini çıkartıp yüzünü ve burnunu sildi.İvan kibar bir insandı.Önünde oturan kel bir adamın başını sildi.Memnuniyetsiz olduğunu bazı sesler çıkarttı.Adama baktı.Tanıdığı biriydi.Onun üstündeki bir subaydı.İvan kibar biri olduğu için subay’la konuşmak için önüne eğildi ve şu şekilde konuştu:
-Efendim özür dilerim,üzerinize hapşırdım.Affedin diyor Adam:
-Önemli değil diyor
İvan
-Beni bağışlayın.Bu davranışımı iyi görün.Böyle olsun istemezdim diyor.
Adam:
-Tamam artık izleyelim diyor.Yani tersliyor.
İvan memnun olmamış şekilde oyunu izliyor.Ama bir türlü konsentre olmuyor.Oyun arasındada yanına gidip aynı özrü dinliyor.Ama adam daha kötü tersliyor.Adam evine gidiyor ama bir türlü uyuyamıyor.Sabah yine özür dilemek için Subay’ın yanına gidiyor.Ama bu sefer çok sinirleniyor ve adamı “defol” diyerek kovuyor.İvan artık üzüntüden çok kötü oluyor.Yinede adamı bekliyor çıkana kadar ofisinden.Adam çıktıktan sonra yine çok iyi bir şekilde özür diliyor ama bu sefer onu çok kötü bir şekilde tersliyor.İvan bundan sonra robot gibi evine gidiyor üstünü değiştiriyor ve uzanıyor.Ve bu uzanış onun son uzanışı oluyor.

Ünlem İşareti

Memur Fomic noel gecesi küskün küskün uzandı.Çok kırılmıştı.Fomiç misafirlikten yeni çıkmıştı.Orada onun hakkında konuşulmaya başlamıştı.Fomic’e soruyorlar siz hangi okulu bitirdiniz.Fomic diyor ki ben hiçbir okul okumadım diyor.Ama yanlışsız yazabiliyorum.Peki siz nasıl böyle yazabiliyorusunuz diyorlar.Fomic diyor ki: 40yıldır yaza yaza öğrendim.Noktalama işaretlerini de çok iyi yazıyorum diyor.Ama Hiç kimse memnun olmamış şekilde sizin doğru ve yerinde kullandığınız tam olarak doğru olmayabilir.Fomic karşılık vermedi ama öfkesini zor tutuyordu.Eve gitti ve uyuyana kadar aklında her noktalama işaretlerini aklından geçirdi ve bir anda ünlemi düşününce hatırlayamadı.Sanki hiç kullanmamıştı.Aklına taktı ama uyudu.Uyuduğunda hep rüyasında ünlem gördü.Kalktı ama her yerde ünlem görüyordu.Sabahta ünlemi hep görüyordu ve bir yerde imza atması lazımdı.Ve oraya bir ünlem attı ve üstünü çizdi.Al sana alsana dedi. 

By Cem(Jordan23)
2de1
Forum NedeNse Admini
Forum NedeNse Admini
2de1

Erkek
Hangi İlden : adana
Huylarınız , Özellikleriniz : yakışıklı,zeki,çalışkan,komik :)))
Ruh Haliniz : ei
En Sevdiğiniz Renk : syh byz lacvrt
Forum NedeNse \'yi ne kadar seviyorsunuz? :
hikayeler(kitap adı) kitap özeti Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hikayeler(kitap adı) kitap özeti Right_bar_bleue

Foruma Nasıl Üye Oldunuz? : Adminim
Takımını Seç : hikayeler(kitap adı) kitap özeti Frmned11

hikayeler(kitap adı) kitap özeti Empty
MesajKonu: Geri: hikayeler(kitap adı) kitap özeti   hikayeler(kitap adı) kitap özeti Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 12:08 pm

paylasım için teşk
https://nedense.yoo7.com

hikayeler(kitap adı) kitap özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-